Testy wstępne do projektu Work-On 30+

Testy wstępne do projektu Work-On 30+

Testy wstępne do drugiej edycji projektu Work-On 30+ odbędą się 14 czerwca 2018 roku o godzinie 09:00 w siedzibie Ośrodka Szkoleniowo-Wdrożeniowego przy ulicy Karpackiej 54 w Bydgoszczy. To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w projekcie Work-On 30+! Zgłoszenia przyjmowane są do 12 czerwca! Więcej informacji na stronie http://work-on.pl/index.php/rekrutacja
Kurs pedagogiczny - dla kogo?

Kurs pedagogiczny - dla kogo?

Czym jest kurs pedagogiczny? Chociaż nazwa może wskazywać, że jest to szkolenie przeznaczone dla nauczycieli i osób zajmujących się nauką, w rzeczywistości jest nieco inaczej. Owszem, nadal jest to projekt dla wszystkich, którzy trudnią się przekazywaniem wiedzy, jednak nie w szkołach, czy innych placówkach edukacyjnych. Dla kogo więc, jest szkolenie pedagogiczne?

"Złota Setka Pomorza i Kujaw" dla OSW!

Z radością i dumą informujemy, że Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy został wyróżniony w plebiscycie „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2017” organizowanego przez Gazetę Pomorską. Spośród pond 100 zgłoszonych firm z regionu, wyłoniono 28 laureatów. OSW zdobyło 3 miejsce w kategorii „Mikro najbardziej innowacyjne firmy Kujaw i Pomorza”. Oficjalna gala rozdania nagród odbyła się 21 maja w Operze Nova w Bydgoszczy.